měsíc úklidu
maskot úklidové firmy - čarodějka úklidu

Vysávání koberců Brno

vysajeme všechny koberce

Koberce jsou rozhodně krásnou dekorací a praktickou součástí většiny domů a budov ale nepochybně se právě na nich uchycuje největší množství nečistot a bez pravidelného vysávání se lehce opotřebovávají. Teď se vám asi nezdá, ale pokud máte svůj koberec už nějaký ten rok, pravděpodobně byl dříve o několik odstínů světlejší a jasnější. Koberce dokáží zútulnit každý prostor, ale ne v případě pokud jsou špinavé. Špatně vysáté koberce můžou být také důvodem zhoršujících se alergii a dýchacích problémů a není nic důležitějšího než dbát na svoje zdraví. Pokud si na Vašem koberci rádi hrají děti a zároveň po něm pobíhají domácí mazlíčci, je o to důležitější, aby byl koberec dokonale vysátý.

Vaše koberce vysajeme důkladně

My Vám koberce vyčistíme tak, že je téměř nepoznáte a možná si potom rozmyslíte koupi nového koberce a necháte si ten starý, který bude po vysátí vypadat jako nově pořízený. Při zvuku vysavače mnoha lidem naskakuje husí kůže a často právě tento úklid patří k těm nejméně oblíbeným.

Jistota hygienicky a pečlivě vysátých koberců

Můžete ho sice svěřit Vašim potomkům, ale většinou jej nevysají tak úplně podle Vašich představ. My Vám zaručujeme pečlivé a dokonalé vysátí koberců nejen u vás doma, ale také ve firmách a komerčních budovách. Zbavte se této nepříjemné povinnosti a nechte to na nás, po našem zásahu bude koberec nejen krásnější, ale budete mít jistotu, že si Vaši děti hrají v hygienickém prostředí.

Úklidové služby objednáte na: +420 605 703 967