měsíc úklidu
maskot úklidové firmy - čarodějka úklidu

Mytí oken Brno

umyjeme každé okno do krásného lesku

Možná také rádi pozorujete západ slunce, silvestrovský ohňostroj, či padající sníh v teple domova. Umytá a čistá okna takovýto zážitek ještě více zpříjemní. Okna jsou součástí každé budovy a jsou velmi dobře vidět z ulice, takže pokud jsou čistá a krásně se lesknou sousedi nemohou mít žádnou záminku k pomluvám.

Jestli už skrz okna Vašeho domu nevidíte ven a nevzpomínáte si, kdy se okna naposledy umývali, je nejvyšší čas nás zavolat. Samozřejmě ale nemusíte čekat na takový extrém, dejte nám vědět v případě, že usoudíte, že je nejvyšší čas k umytí Vašich oken.

Nezáleží na tom kolik máte v domě, nebo ve firmě oken, po našem odchodu budou všechna dokonale čistá. Na okna používáme takové čistící prostředky, které zaručují nejen čistotu, ale také lesk oken. Umyjeme i špatně přístupné části, rámy a parapety. Na závěr okna do sucha vyleštíme tak, aby Vám už nic nebránilo v pozorování závistivých pohledů sousedů.

Dokonalé mytí oken

Umýt okno tak, aby nikde nebyla jediná čmouha je učiněná věda, takže vůbec nemusíte mít špatný pocit z toho, že jste si přivolali na pomoc odborníky. Ke všemu je umývání oken ve výškách nebezpečné, takže nám dovolte předejít Vašemu strachu z pádu z okna.

Mytí oken nechte na nás

Krásná, čistá okna jsou vizitkou každého domu, či budovy, takže se už déle nerozhodujte a zavolejte nám, my za Vás nepříjemnou práci uděláme.

Úklidové služby objednáte na: +420 605 703 967