měsíc úklidu
maskot úklidové firmy - čarodějka úklidu

Parní čištění koberců a čalounění Brno

hloubkové čištění párou

My Vám koberce vyčistíme tak, že je téměř nepoznáte a možná si potom rozmyslíte koupi nového koberce a necháte si původní, který bude po vyčištění vypadat jako úplně nový. Při zvuku vysavače mnoha lidem naskakuje husí kůže a často právě tento úklid patří k těm nejméně oblíbeným.

Proč váš domácí vysavač nestačí?

Někteří lidé mají zafixované, že domácí vysavač se silným sacím výkonem stačí. Není tomu tak. Pro správné fungování vysavače je důležitá cirkulace vzduchu. Vysavače s příliš vysokým výkonem se dokážou přisát na koberec takovou silou, že vytvoří podtlak, což prakticky zastaví proudění vzduchu a zároveň nasávání jakékoliv nečistoty. Vysoký výkon však není jediný problém. Pokud má vzduch proudit, aby se nečistoty z koberce dostaly do sběrného sáčku, musí být sáčky vyrobeny z materiálů, které jsou prodyšné. Jakmile se vám však mikropóry sáčku ucpou jemným prachem, vzniká podobná situace jako byste sáček měli z igelitu. V lepším případě se ztratí sací výkon a vy jen naprázdno běháte s hubicí po koberci a zatlačíte prach mezi vlákna koberce. V horším případě vám z druhé strany vysavačem vyletuje do vzduchu prach a sedá zpět na nábytek.

Máme řešení v podobě parního vysavače Medi Clean Hera system

Medi Clean Hera system nevyužívá žádné sáčky ani filtry. Všechen prach a nečistoty jdou do vody a rotační separátor zajistí, že se ven dostává jen čistý filtrovaný vzduch. Pevné povrchy vyčistíme pomocí horké páry, jejíž tlak si dokážeme plynule regulovat podle potřeby a nečistotu zároveň pohodlně, stisknutím jednoho tlačítka odsajeme. Parní vysavač Medi Clean Hera system nedělá žádné kompromisy v čištění, nepráší, odstaňuje alergeny z koberců i podlah, je vysoce účinný, ekologický a šetrný k povrchům.

U koberců nekončíme, specializujeme se i na všechny tvrdé podlahy

I tvrdé podlahy, parkety, dlaždice, lino a všechny pevné povrchy je třeba čistit. Znáte to, umyjete podlahu, ale i když se maximálně snažíte, při pohledu ze strany jsou viditelné šmouhy. Měli byste vědět, že to způsobují čisticí prostředky, které po odpaření vody na podlaze zůstávají. Šmouhy však nejsou to nejhorší. Podstatně horší je, že tento mastný povlak vytvořený čisticími prostředky si vytváříme na všech čištěných površích v domácnosti. Přitom na zadní straně každého z nich je napsáno "při kontaktu s přípravkem používejte ochranné rukavice". Rozumnou alternativu představuje čistění tlakem horké páry. Pára dokáže velmi účinně rozpouštět nečistoty, má dezinfekční a antibakteriální účinky, nezanechává šmouhy ani žádné povlaky. Rozpuštěné nečistoty musíte z povrchu odstranit. Nevýhodou však je, že stíráním nečistot hadrem zatlačujeme část nečistoty zpět do pórů povrchu. Jak tedy z tohoto kolotoče ven?

Medi Clean Hera system zvládne vyčistit všechny povrchy, i špínu, která se čistí velmi obtížně, například skleněné povrchy, kávovary, odmražení ledničky, zažranou špínu v koupelně, nebo v odtokovém kanálu v umyvadlech, sprše, hravě si poradí s vyčištěním matrací, nebo plyšových hraček. Perfektně vyčistí disky vašeho automobilu, autokoberečky budou jako nové. Vyčistíme jízdní kola, zábradlí, venkovní parapety, klimatizaci, mikrovlnku a vše, na co si jen vzpomenete.

Úklidové služby objednáte na: +420 605 703 967