měsíc úklidu
maskot úklidové firmy - čarodějka úklidu

Úklid domácnosti Brno

uklidíme u vás doma

Máte plnou hlavu starostí, nevíte kam dřív skočit a potřebovali byste na svůj byt, či dům použít nějaké kouzlo, aby se Vaše domácnost opět blýskala čistotou? Čekáte na příchod návštěvy a nevíte, co máte dříve uklidit? Ani kdyby Vás měl přijet navštívit sám prezident, s námi se nemusíte bát, že něco nezvládnete. Naší uklízecí četě neunikne ani drobeček na koberci a po našem zásahu budou Vaše okna zářit tak, že oslní i kolemjdoucí chodce. Nemusíte se ani bát pozvat svého známého, který je alergický na prach, protože i s všudypřítomným prachem si rychle poradíme. Vytřeme v celém domě podlahy a zajistíme doplnění úklidových prostředků z našeho eshopu

Budete mít doma uklizeno jako v pohádce

S úklidem koupelen a toalet se popereme tak, aby tyto místnosti byly naprosto hygienické a oslnivě čisté. Zatímco my budeme leštit a drhnout, vy můžete v klidu a bez obav odpočívat. Máte doma pejska nebo jiné domácí zvíře, které zanechává na sedačkách a na kobercích chlupy? Ty také jako mávnutím kouzelného proutku dokážeme odstranit, a navíc Vašeho chlupatého mazlíčka vyvenčíme. Nemusíte si dělat starost ani s nákupem, či návštěvou čistírny, my Vám nakoupíme a vyřídíme Vaše pochůzky.

Čistý domov - půl zdraví

Pokud se ještě rozmýšlíte nad tím, zda se máte do dlouhého, nepříjemného úklidu pustit sami, tak teď na chvíli zavřete oči a představte si, že až je otevřete, budete mít opět krásně uklizený a čistý domov. Přesně tento sen, můžete snít, pokud si k Vám domů pozvete nás. Jsme tu pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Úklidové služby objednáte na: +420 605 703 967