měsíc úklidu
maskot úklidové firmy - čarodějka úklidu

Žehlení prádla Brno

vyžehlíme prádlo i košile

Asi velmi dobře znáte ten pocit při pohledu na hromadu špinavého prádla. Nejraději byste vzala celou hromadu, vyhodila ji z okna a koupila prádlo nové. Což o to, pračky za nás jednu část nepříjemné práce udělají, ale na nás stále je, tuhle nikdy nekončící záplavu prádla vyžehlit. Nejvíce se asi děsíte toho, až se dostanou na řadu manželovy košile. Po desetiminutovém pokusu o dokonalé vyžehlení to nejspíše vzdáte a předáte manželovi košili se slovy, že se stejně dříve nebo později pomačká. Pokud chcete manžela, nebo své děti překvapit dokonale vyžehlenými tričky, šaty, límečky a kapsičkami, nechte to na nás. Dlouholetá praxe nás vycvičila tak, že Váš manžel už nikdy nebude mít záminku kritizovat špatně vyžehlené prádlo.

Máte moc prádla? My Vám ho vyžehlíme

Pokud se Vaše děti vrátily z tábora a manžel ze služební cesty s taškami plnými špinavého prádla, zavolejte nám a věnujte se raději své rodině, než nekonečnému žehlení. My Vám nejen prádlo dokonale vyžehlíme, ale také ho úhledně poskládáme tak, abyste po našem odchodu oblečení pouze uložili do skříně a pak ho mohli vytáhnout dokonale čisté a vyžehlené.

Žehlení velkých ploch je pro nás hračka

Nepříjemné je také žehlení ložního prádla, které můžete žehlit donekonečna, ale stejně se Vám ho někdy nepodaří vyžehlit tak, abyste byli s výsledkem spokojeni. My už si s tím nějak poradíme a ušetříme Vám nepříjemné rozčilování. Představte si život bez žehličky a hodinami strávenými nad žehlícími prkny. My Vám sen rádi vyplníme, protože s námi je život snazší a krásnější.

Jak u nás žehlení probíhá?

Je to jednoduché a pohodlné. Velmi se nám v praxi osvědčil tento postup:

  • prádlo odvezeme v cestovní tašce či kufru
  • vše vyžehlíme v čistém a samozřejmě nekuřáckém prostředí
  • přivezeme Vám vyžehlené prádlo zpět k Vám domů

Úklidové služby objednáte na: +420 605 703 967